КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ –СПІВОРГАНІЗАТОР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «ЗМІЦНЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ ТА ВИКЛАДАННЯ» (5 – 6 ЖОВТНЯ 2023р.)

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ –СПІВОРГАНІЗАТОР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ  ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ  «ЗМІЦНЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ ТА ВИКЛАДАННЯ» (5 – 6 ЖОВТНЯ 2023р.) , яка проводилась в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Strengthening the EU common values through the policy of multilingualism in the education and training of future teachers» Project Jean Monnet 101083321 – SEUCV ETT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH та заходів, присвячених 100-річчю МДПУ імені Богдана Хмельницького

Метою конференції було обговорення питань входження України в Євросоюз, європейський освітній простір і розповсюдження спільних цінностей ЄС,  встановлення наукових контактів між освітянами та вченими різних ЗВО України, обмін результатами досліджень і досвідом реформування галузі освіти нашої країни.

У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри української та іноземної філології: доц. Вереітіна І.А., к.п.н., доц. Добровольська Н.Л., к.п.н., доц. Попель О.В., к.філол.н., к.п.н., доц. Шепель М.Є., ст.викл. Лупол А.В.

Результати конференції будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції «Сучасна вища освіта: досягнення, виклики та перспективи розвитку в умовах невизначеності»

К фото 2К фото 1