100 РОКІВ УКРАЇНІЗАЦІЇ: УРОКИ МИНУЛОГО ТА СЬОГОДЕННЯ (БЕСІДА ЗІ СТУДЕНТАМИ 5-Х КУРСІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ)

100 РОКІВ УКРАЇНІЗАЦІЇ

27 квітня 2023 року в Одеському національному технологічному університеті кафедра української та іноземної філології (модератор — доцент Я. В. Машарова) провела онлайн-бесіду, присвячену 100-літтю процесів українізації в нашій країні. В заході взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти ОНТУ.

Студенти факультету економіки, бізнесу і контролю (ФЕБ-501, ФЕБ-531) окреслили та проаналізували основні заходи в справі українізації у різні періоди її впровадження: суспільні функції української мови, впровадження її до офіційного вжитку в державній, політичній, громадській і культурно-освітніх установах та організаціях у минулому та нині. Студентки факультету економіки, бізнесу і контролю Ольга Величко, Аліна Швець та Анастасія Голубенко виступили з цікавими доповідями щодо життя та діяльності Павла Скоропадського та Івана Огієнка, які активно працювали над популяризацією українознавства на рідних теренах.