УКРАЇНОЗНАВСТВО В СИСТЕМІ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ (МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ СТУДЕНТІВ)

28 квітня 2023 року в Одеському національному технологічному університеті було проведено методичний семінар для студентів «Українознавство в системі національного виховання» (модератор — старший викладач кафедри української та іноземної філології А. В. Лупол).

Модератор семінару ознайомила науково-педагогічних працівників та студентів ОНТУ (33 особи) з формуванням і розвитком соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, системою наукових знань про природу, людину, суспільство, почуттям національної самосвідомості, готовністю до професійного самовизначення. Показано, як родинно зорієнтована життєдіяльність — першооснова гуманістичних, демократичних цінностей української нації — сприяє формуванню цілісної національно свідомої державотворчої особистості студента та викладача, робить їх активними в родині, в суспільному довкіллі, допомагає жити у злагоді із собою та світом. Наголошено значення українознавчої методології, що передбачає отримання інтегративних знань не лише про Україну, а й світ взагалі.

УКРАЇНОЗНАВСТВО В СИСТЕМІ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ 2023.04.28