Засідання Літературної Вітальні : «Шевченківські читання»

04 квітня 2022 року на факультеті інноваційних технологій харчування і ресторанно – готельного  бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, проведено в дистанційному режимі засідання Літературної Вітальні: «Шевченківські читання». Модератор – старший викладач Алла Лупол. У заході взяли участь викладачі та студенти академії – 18 учасників.

Тарас Григорович Шевченко – національний символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення Російською імперією. Його життєвий шлях і творчість надихають мільйони українців сьогодні, у боротьбі проти російських загарбників. Саме про це мовили присутні на засіданні Літературної вітальні під час традиційних читань.